See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster organisationsutveckling
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster inom organisationsutveckling.
Föregående meddelande: 543752-2023
Intern identifierare: UPPH2023-00124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000