775285-2024 - Resultat
Sverige – Mammografiapparatur – Mammografiutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mammografiutrustning
Beskrivning: Mammografiutrustning för screening.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111650 Mammografiapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101912:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Funktionalitet för utrustningen