2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar (Ramavtal)
Beskrivning: Mälardalens universitet upphandlar ett Ramavtalet avseende skyltar för inom- och utomhusbruk såsom exempelvis fasadskyltar, belysta skyltar, informationsskyltar, taktila skyltar och namnskyltar. Ramavtalet omfattar formgivning enligt universitetets grafiska profil, produktion, leverans, montage samt service.
Intern identifierare: 2025/3145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000