2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tube heat exchanger for Rosenlund
Beskrivning: Procurement of av tube heat exchanger.
Intern identifierare: 23-0159
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42510000 Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000