775417-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klystroner – Komponenter för High Voltage Modulators
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKomponenter för High Voltage Modulators
BeskrivningUpphandling av komponenter och service för High Voltage Modulators till linjäracceleratorn (LINAC) vid MAX IV-laboratoriet, Lunds universitet.
Intern identifierareV 2024/1549
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31711424 Klystroner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKomponenter för High Voltage Modulators