77542-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-produkter
Referensnummer: DS2019-1995
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Danderyds Sjukhus AB avser upphandla bildskärmar, projektorer och projektionsdukar till Danderyd Sjukhus AB. Varorna kommer att köpas in för att täcka ett behov av återanskaffning och nyanskaffning av motsvarande eller liknande produkter till Danderyds Sjukhus AB.