77544-2020 - ÄndringSverige-Malmö: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter till fastighet
Referensnummer: SN-2020-34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser leveranser av luftfilter till Malmö stads fastigheter.