2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förlossningsbadkar
Beskrivning: Förlossningsbadkar till förlossningen.
Intern identifierare: RS 2025-04044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)
Beskrivning: Upphandlning av förlossningsbadkar till SÄS och Östra Sjukhuset i VGR
Intern identifierare: 1771200-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandling av förlossningsbadkar
Intern identifierare: 1798341-1