2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för rekrytering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar systemstöd för rekrytering
Intern identifierare: KS 2023/98
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48810000 Informationssystem, 72222300 IT-tjänster, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Systemstöd för rekrytering