See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elteknik - Arbetsmarknadsutbildning
Beskrivning: Upphandlingsföremålet är en Arbetsmarknadsutbildning för yrkesområdet Elteknik. Önskade leveransorter och avtal är Stockholm, Västerås, Göteborg, Trollhättan, Malmö, Norrköping, Nässjö, Kalmar och Västervik.
Intern identifierare: Af-2023/0094 7696
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt upphandlingsdokumentet avsnitt 1.2.1.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning inom Elteknik.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Stockholm
Beskrivning: Ramavtal för Arbetsmarknadsutbildning.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Västerås
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Trollhättan
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Norrköping
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Nässjö
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Kalmar
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Västervik
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Malmö