2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila temperaturskåp
Beskrivning: Temperaturskåp för provning
Intern identifierare: 23FMVU9679
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Två st tempskåp, med en kyl och en värmedel i varje.
Intern identifierare: Mobila temperaturskåp