2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - Utrustning för ECT, Region Norrbotten.
Beskrivning: Region Norrbotten avser köpa tre ECT-utrustningar med krav på specifika funktioner.
Intern identifierare: 24/409
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000