2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distribution av kylda lunchlådor
Beskrivning: Distribution av kylda lunchlådor inom mattjänst.
Intern identifierare: Tos 8083/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000