2. Förfarande
Förfarande
Titel: Simskola
Beskrivning: Omfattar (1) förberedande simskola och (2) sommarsimskola.
Intern identifierare: KFN 2023-00086
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92600000 Sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92620000 Sportrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000