2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tidplan med månader E46-47-48
Beskrivning: Tidplan med månader
Intern identifierare: tn
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)