2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll Verksamhetssystem KUN
Beskrivning: I samband med att nuvarande avtal upphör 2023-04-30 finns behov av att upphandla support, underhåll och vidareutveckling.
Intern identifierare: IKS2023-70
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72267000 Underhåll och reparation av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: I samband med att befintligt avtal löper ut finns behov av att upphandla support och underhåll avseende verksamhetssystemet Edlevo.
Intern identifierare: Support och underhåll Verksamhetssystem KUN
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlägning med 24 månader