776428-2024 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Extern remiss Ortopediska implantat - Höft, knä och axel
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss Ortopediska implantat - Höft, knä och axel
BeskrivningExtern remiss - Ortopediska implantat höft, knä och axel
Intern identifierare2024-O002571
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar