776458-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner och maskindelar – Gasmotoranläggning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGasmotoranläggning
BeskrivningProjektet avser leverans och installation av nya gasmotorer för produktion av el och värme från biogas vid Syvab Himmerfjärdsverket.
Intern identifierare23/3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000