See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av container
Beskrivning: Upphandling av container, fördelat på olika delområden (lastväxlar-, vipp- och ÅVS-container). Leverans inom Kretslopp Sydosts renhållningsområde. Ramavtal tecknas med en leverantör per delområde.
Intern identifierare: 24KSRR70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44614300 Containerlagringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000