776702-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Enstaka platser enligt LSS 9§
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnstaka platser enligt LSS 9§
BeskrivningEnstaka platser enligt LSS 9§6, 9§7, 9§9 och 9§10. Verksamheten ska bedrivas inom Stockholms och/eller Uppsala län.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelEnstaka platser enligt LSS 9§6
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96834:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelEnstaka platser enligt LSS 9§7
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96834:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEnstaka platser enligt LSS 9§9
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96834:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelEnstaka platser enligt LSS 9§10
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96834:Lot:4