776807-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Upphandling av drift av korttidsplatser för äldre
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av drift av korttidsplatser för äldre
BeskrivningUpphandling av drift av korttidsplatser för äldre.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102075:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster