2. Förfarande
Förfarande
Titel: TIRF-mikroskop
Beskrivning: Tirf-mikroskop
Intern identifierare: LNU-2024/3333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000