777046-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Marina tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS Marinbiologiska och maringeologiska konsulttjänster
Referensnummer: 500-8952-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98360000 Marina tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne bjuder in leverantörer att inkomma med ansökning för att deltaga i ett dynamiskt inköpssystem, DIS, gällande marinbiologiska och maringeologiska konsulttjänster.