See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av mobiltelefoner, surfplattor, hörlurar, laddare, skärmskydd, fodral och andra tillbehör samt tillhörande tjänster.
Intern identifierare: KS 2025/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1695735-0
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree, 32252110 Mobiltelefoner med handsfree (trådlöst)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1695736-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan/tjänsten
Intern identifierare: 1695734-2
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering och pris
Intern identifierare: 1695737-3