2. Förfarande
Förfarande
Titel: Akutfordon
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att förse Region Östergötlands PAM-verksamhet (Prehospital akutpsykiatrisk mobilitet) med utryckningsfordon avsett och anpassat för verksamheten.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118997:Lot:1