2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemförvaltning, support och service samt utveckling av kommunens webbplatser i Sitevision-miljö
Beskrivning: Systemförvaltning, support, service och utveckling av kommunens webbplatser i Sitevision mijö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Systemförvaltning, support och service samt utveckling av kommunens webbplatser i Sitevision-miljö (beställning inkom 2023-10-06)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90937:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72246000 Konsulttjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72265000 Programkonfigurering, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster