777218-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell revision – QSA konsult/team
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelQSA konsult/team
BeskrivningUpphandlingen avser ett kontrakt som ska tillgodose Polismyndighetens behov lokalt. Kontraktet sträcker sig över två (2) år. Polismyndigheten har utöver detta möj-lighet att förlänga kontraktet med ett (1) år i taget i ytterligare två (2) år. Kon-traktets maximala giltighetstid är således fyra (4) år. Upphandlingen omfattar QSA konsult/team som ska utföra en revision samt certifiering varje år.
Intern identifierareA145.432/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareQSA konsult/team