777286-2023 - ÄndringSverige-Täby: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och underhåll av byggnader och tekniska installationer
Referensnummer: KS 2023/177-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och underhåll av byggnader och tekniska installationer till Täby kommun.