2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nanoprobe Scanning Auger Microscope system
Beskrivning: A dedicated high spatial resolution Scanning Auger Microscope system is to be acquired by Department of Materials Science and Engineering, the Ångström Laboratory at Uppsala University.
Intern identifierare: UH 2024/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38511000 Elektronmikroskop, 38511100 Svepelektronmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nanoprobe Scanning Auger Microscope system