2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lustgasdestruktorer
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att anskaffa lustgasdestruktorer till sjukhusen i Halmstad och Varberg.
Intern identifierare: RS241667
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42514000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av gaser
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000