2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköpsanalyssystem 2026
Beskrivning: Inköpsanalyssystem 2016
Intern identifierare: N050U25-98
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Inköpsanalyssystem 2026
Intern identifierare: Inköpsanalyssystem 2026