2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinska tjänster till arresterna i polisregionerna Syd, Öst och Väst
Beskrivning: Upphandlingen avser medicinska tjänster till arresterna i polisregionerna Syd, Öst och Väst.
Intern identifierare: A205.895/2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen avser medicinska tjänster till arresterna i polisregionerna Syd, Öst och Väst.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121100 Tjänster utförda av allmänpraktiserande läkare, 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Medicinska tjänster till arresterna i polisregionerna Syd, Öst och Väst
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster