777575-2025 - Resultat
Sverige – Rörmokeriarbeten – Konkurrensutsättning av DIS Rörprojekttjänster - Ombyggnad värmesystem Vämlinge 1
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonkurrensutsättning av DIS Rörprojekttjänster - Ombyggnad värmesystem Vämlinge 1
BeskrivningKonkurrensutsättning av DIS Rörprojekttjänster - Ombyggnad värmesystem Vämlinge 1
Intern identifierareSB 2025/787
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonkurrensutsättning av DIS Rörprojekttjänster - Ombyggnad värmesystem Vämlinge 1