2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnsulfat
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av järnsulfat (FeSO4 · 7H₂O) till Ekeby Reningsverk i Eskilstuna kommun.
Intern identifierare: UH 25-32
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24313125 Järnsulfat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000