777770-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk programvara – RFI Verksamhetsstöd för vård i hemmet
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Verksamhetsstöd för vård i hemmet
BeskrivningRFI Verksamhetsstöd för vård i hemmet
Intern identifierareRS 2025-05755
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem, 85111200 Läkarvård på sjukhus, 85141210 Vård i hemmet, 85144000 Patientvård på sjukhus eller i hemmet