777794-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Fastighetsservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsservice
BeskrivningUpphandling av Higabs behov av löpande fastighetsservice samt skötsel av miljörum
Intern identifierare0238-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000