777928-2024 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Slamtömning 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamtömning 2024
Beskrivning: Dorotea kommun bjuder in till anbudsgivning gällande slamtömning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101128:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam