See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan DIS Modernisering - 7071 Hammarspark uppdatering pumpstation
Beskrivning: Anbudsinbjudan DIS Modernisering - 7071 Hammarspark uppdatering pumpstation
Intern identifierare: 24/00792
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Anbudsinbjudan inom Dynamiskt inköpssystem Modernisering av VA SYDs processanläggningar
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232423 Byggnation av avloppspumpstationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Anbudsinbjudan avseende ombyggnation av Hammarspark Pumpstation. Ombyggnaden av pumpstationen syftar till att uppgradera och förbättra anläggningens prestanda och tillförlitlighet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Anbudsinbjudan avseende ombyggnation Hammarspark pumpstation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Anbudsinbjudan ombyggnation Hammarsparks pumpstation