2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gymutrustning och träningsredskap med tillhörande service
Beskrivning: Värnamo kommun avser upphandla kommunens behov av gymutrustning och träningsredskap med tillhörande service. Upphandlingen omfattar bl a muskelträningsmaskiner och konditionsmaskiner. Det kan också bli aktuellt med utbildningar och träningspass, se mer information i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79047:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning