2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier - Natronlut
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av natronlut inklusive lossning till Beställarens anläggning Filbornaverk i Helsingborg.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95593:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24311520 Natriumhydroxid