See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Coronar- Trombektomilab Biplan, Coronar- Trombektomilab Monoplan, Pacelab och Interventionslab
Beskrivning: Denna upphandling avser ett ramavtal avseende röntgenlab enligt beskrivning i Kravspecifikationer och Mall för upphandlingskontrakt samt tillhörande bilagor.
Intern identifierare: HSN2025/4160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument MT
Beskrivning: Upphandlingen av röntgenlab
Intern identifierare: 1711857-681b5507b6528a196e5bae54
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (3)
Beskrivning: Upphandlingen avser röntgenlab
Intern identifierare: 1711858-681b5507b6528a196e5bae57