See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av DIS - Rörprojekttjänster- Kattrumpstullen 6
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster. Kattrumpstullen 6.
Intern identifierare: SB 2025/392
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av DIS Rörprojekttjänster Kattrumpstullen 6