2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklambyråtjänster
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för reklambyråtjänster. Det omfattar skapandet av kommunikationsmaterial för marknadsföring och information riktad mot olika målgrupper, inklusive strategiarbete, kreativt idéskapande och produktion av digitalt content, grafisk produktion och reklamfilm. Uppdraget kräver även djupare kunskap för att skapa effektiva texter och budskap.
Intern identifierare: 2024/48
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000