See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fornvård 2024
Beskrivning: Årlig röjning och skötsel av länsstyrelsens 40 fornvårdsområden.
Intern identifierare: 435-1469-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Årlig skötsel av länsstyrelsens 40 fornvårdsområden.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Öst
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Väst