See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-process konsult
Beskrivning: Uppdrag inom ramavtalet omfattar att i samråd med Tekniska förvaltningen utreda processproblem, ta fram processlösningar, ta fram tekniska lösningar och ta fram underlag enligt beställarens anvisningar och krav med upprättande av programhandlingar, utredningar samt projektering av VA-anläggningar.
Intern identifierare: TN 2024/718
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VA-process konsult