778443-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – Påsar för optisk avfallshantering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPåsar för optisk avfallshantering
BeskrivningPåsar för avfallshantering i optiska sortering
Intern identifierareHEM 2024/00367
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000