2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikation/Teletransmission - Senior nätverksspecialist med inriktning säkerhet
Beskrivning: Avrop av Konsulttjänster inom Teleteknik för järnväg och väg genom Dynamiskt inköpssystem (DIS), 16290, Konsulttjänster inom Teleteknik
Intern identifierare: KOM-419192
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kommunikation/Teletransmission - Senior nätverksspecialist med inriktning säkerhet