See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel av fastigheter
Beskrivning: Sandvikenhus AB, Sandvikens Nyttofastigheter AB och Sandvikens kommun upphandlar yttre fastighetsskötsel enligt bifogade handlingar.
Intern identifierare: IKS2024_59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Yttre skötsel av fastigheter