Syftet med denna upphandling är att tillförsäkra SVOA en kostnadseffektiv leverans av tredelade - tvådelade reparationsmuffar till fastställda priser, villkor, kvalitet och tillgänglighet. Erfarenhet och kvalitetstänkande är förutsättningar för detta uppdrag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42997000 Rörledningsutrustning, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44162100 Rörledningsmaterial, 44163100 Rörledningar, 44163210 Rörklämmor, 44163230 Rörkopplingar, 44164300 Rörmaterial, 44165000 Slangar, stigrör och muffar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen