2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mangellinje Tvätteriet
Beskrivning: Mangellinje till Tvätteriet Alingsås.
Intern identifierare: RS 2025-04747
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42717000 Utrustning för strykning och vikning av tvätt
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner, 42710000 Textilmaskiner, 42716110 Utrustning för tvätt, 42990000 Diverse specialmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000